Sale!
SkyBlade X5
Original price was: 459,00 €.429,00 €Current price is: 429,00 €.
A sleek, foldable drone.
22 in stock
Description
A sleek, foldable drone with an AI-powered flight assistant and auto-hover stabilization.
- Flight Time: 32 minutes
- Camera Resolution: 4K
- Max Speed: 50 km/h
- Range: 6 km
- Battery: 4800mAh
- Weight: 580g
Additional information
| Weight | 0,580 kg |
|---|---|
| Battery | 4800mAh |
| Camera Resolution | 4K |
| Changeable Wings | Yes |
| Color | Gray |
| Flight Time | 32min |
| Max Speed | 50km/h |
| Range | 6km |
| Removable Camera | Yes |
| Weigth | 580g. |






Reviews
There are no reviews yet.