Sale!
Orion Stealth
Original price was: 1999,00 €.1799,00 €Current price is: 1799,00 €.
A silent-flight drone with night vision capabilities.
8 in stock
Description
A silent-flight drone with night vision capabilities and long-range surveillance features.
- Flight Time: 45 minutes
- Camera Resolution: 6K Night Vision
- Max Speed: 55 km/h
- Range: 15 km
- Battery: 8000mAh
- Weight: 980g
Additional information
| Weight | 0,980 kg |
|---|---|
| Color | Blue, Red |
| Battery | 8000mAh |
| Camera Resolution | 6K Night Vision |
| Changeable Wings | Yes |
| Flight Time | 45min |
| Max Speed | 55km/h |
| Range | 15km |
| Removable Camera | Yes |
| Weigth | 980g. |






Reviews
There are no reviews yet.