Horizon 9 Pro
1799,00 €
Designed for professional filmmakers.
10 in stock
Description
Designed for professional filmmakers, this drone features a 360-degree rotating camera and AI scene recognition.
- Flight Time: 42 minutes
- Camera Resolution: 8K
- Max Speed: 65 km/h
- Range: 12 km
- Battery: 7500mAh
- Weight: 950g
Additional information
| Weight | 0,950 kg |
|---|---|
| Color | Blue |
| Battery | 7500mAh |
| Camera Resolution | 8K |
| Flight Time | 42min |
| Max Speed | 65km/h |
| Weigth | 950g. |
| Changeable Wings | Yes |
| Removable Camera | Yes |






Reviews
There are no reviews yet.