Cyclone Z10
299,00 €
A budget-friendly yet powerful drone.
49 in stock
Description
A budget-friendly yet powerful drone with enhanced stability and a beginner-friendly auto-return feature.
- Flight Time: 28 minutes
- Camera Resolution: 2K
- Max Speed: 45 km/h
- Range: 5 km
- Battery: 4600mAh
- Weight: 550g
Additional information
| Weight | 0,550 kg |
|---|---|
| Color | Gray |
| Battery | 4600mAh |
| Camera Resolution | 2K |
| Changeable Wings | Yes |
| Flight Time | 28min |
| Max Speed | 45km/h |
| Range | 5km |
| Removable Camera | Yes |
| Weigth | 550g. |






Reviews
There are no reviews yet.