AeroPhantom X
1599,00 €
A professional drone equipped with AI.
12 in stock
Description
A professional drone equipped with AI facial tracking and a dual-lens camera for both standard and infrared imaging.
- Flight Time: 40 minutes
- Camera Resolution: 8K + Infrared
- Max Speed: 60 km/h
- Range: 12 km
- Battery: 7000mAh
- Weight: 900g
Additional information
| Weight | 0,900 kg |
|---|---|
| Color | Gray |
| Battery | 7000mAh |
| Camera Resolution | 8K + Infrared |
| Changeable Wings | Yes |
| Flight Time | 40min |
| Max Speed | 60km/h |
| Range | 12km |
| Weigth | 900g. |
| Removable Camera | Yes |





Reviews
There are no reviews yet.